Firma ve Şirketleriniz için

Çözümler üretiyoruz...

Günümüzün reklam mecralarında büyük oranla yerini alan yeni nesil pazarlama dallarından olan dijital pazarlama, internetin gelişmesi ve tüketicilerin internet ortamında yapmış oldukları incelemeler sonucunda ürün, hizmet ve satın almalarının arttığı kanıtlanmış bir mecradır. Bu mecralarda pazarlama stratejileri oluşturarak bu planlar üzerinden ürün, hizmet ve sunmak istediğiniz konuya odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. .
Gelecek İçin neden

Marka Tescil ?

Oluşmuş olan bir markanın bilinirliğini koruması ne kadar önemli ise o markanın oluşabilmesi için gerekli olan koşul ve şartları gelecekte sürdürülebilmesi için koruma altına alınması da o denli önem arz etmektedir…

Markanız için sürdürmekte olduğunuz pazarlama yatırımlarının bir anda markanıza karşı yönlenmesi ve bilinirliği izle yakalamış olduğunuz ivmenin faydaya dönüşmesi için öncelikli olarak markanızı sonrasında marka pazarlama yatırımlarınızı korumalısınız…

Günümüzde bilinirlik çok yönlü şekilde büyümekte ve şekillenmektedir. İnternet ortamında aynı isim ve aynı sektörde çok çeşitli yakın isimlerde firmalar faaliyetlerini sürdürürken bir diğeri diğer bir markanın bilinirliği nden yaralana bilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşılmaması için mutlaka gerekli markalaşma süreçlerinizi tamamlamanız önerilmektedir…

We build, web-based reporting dashboards that act as a single client portal from which all of your digital marketing analytics are reported, giving you 24/7 access to campaign performance.
Ne den

Marka Tescil

Markalar üretmekte olduğunuz her ne konu ise sizleri ve isminizin korunumu noktasında marka tescili büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde markanın korunumu Yasası Türk Patent Enstitüsünün sürdürmekte olduğu sürekli geliştirmelerle dünya standartlarında bir hal almaktadır. Gelecek için öncelikli olarak planlarınızın içerisinde isminizin markalaşmanın ön görmekte iseniz marka tescilinizi mutlaka yaptırmalısınız. Marka uzmanlarımızca risk ve gereksinimleri sizler için sağlayarak marka süreçlerini yönetecek markanızı tescil yemekteyiz.
Geleneksel Markalar
Bilinir Markalar
Özverili Çalışma

Diğer Dijital Hizmetler

Alan Adı Belirleme

Diğer adıyla “domain register” alan adı kayıt hizmetlerinden olan bu hizmeti, 10 yılı aşkın süredir bünyesinde bulunduğumuz sistem aracılığıyla sizlere sunarak, alan adlarınızı sizlerin adınıza anında tescil yemekteyiz. Bir firmanın anlaşılır ve geçmiş ünvanı ile uyumlu bir alan adına sahip olması, gelecekte yaşanabilecek bir çok problemin ortadan kaldıracağı gibi, markalaşması noktasında jenerik sahibi olduğu alan adı büyük önem taşımaktadır. Hedefinize yönelik alan adı araştırmaları ve bu alan adlarının tescillenmesi noktasında hizmetler sunmaktayız.

Video Prodüksiyon

Günümüz tüm sosyal ve web mecralarının her geçen gün video jeneriklerini desteklemeleriyle birlikte, kısa metrajlı, ürün , hizmet , mekan ve havadan çekim videolarının konuya odaklı bir şekilde hazırlanması ve mecralarda yayınlanan bilir halde müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Gerektiği noktalarda araç ve ekipmanları mızla video çekimlerini yaparak, kurgu ve senaryosuna uygun videolar üretmekteyiz.

İçerik Pazarlama

Hazırlamakta olduğumuz web siteleri ve diğer mecralarda yayınlamanız ve hizmetlerinin sunumu noktasında ürün açıklamalarından, kurumsal hakkımızda yazılarına kadar bir çok dalda özgün içeriklerinizi sizlerle beraber hazırlamaktayız. Sunmakta olduğunuz ürünlerin detaylarının ve bu detaylarının akıcı bir dille hazırlanması noktasında, örnekler ile tamamen doğaçlama ve özgün içerikler üretmekteyiz.

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?